BİLGİ SAYFALARI

Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları

TİCARİ ARAÇLARDA KİRALAMA
Kiracının kira sözleşmesi sırasında sürücüden SRC-2 Belgesi, Psikoteknik Yeterlilik Belgesi, 5 Yıllık Ticari Ehliyet, Dijital Takograf Kartı gibi belgeler istenir. Ayrıca ticari araçlar için TURSAB belgesi zorunluluğu bulunmaktadır. Seyahat acentesi işletme belgesi olmadan sadece düğün, cenaze gibi özel işlere sürücü dahil araç verilmektedir.

EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 1 gündür. 24 Saatten az bile olsa kiralama süresi 1 gün olarak değerlendirilir. Her 24 Saatlik sürenin bitiminde otomatik olarak bir ihtara gerek kalmaksızın sözleşme 1 gün daha uzamış sayılır.  Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO'dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Full Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.